Energia stworzenia

energia-stworzenia-1

Każda osoba, która wkracza na drogę samopoznania inaczej mówiąc samorozwoju, na pewnym etapie spotyka się z pojęciem energii oraz rozwoju duchowego.

Chciałabym dzisiaj napisać o energii, o tym jak ja rozumiem jej wykorzystanie i jak wpływa ona na nasze życie.

Jest to temat bardzo mi bliski. Zgłębiam go od ponad 3 lat i coraz bardziej mnie fascynuje, gdyż energia ma wpływ na wszystko co nam się w życiu przydarza.

Moje rozważania opieram na podstawie książek: Dr Frank J. Kinslow „Sekret kwantowego życia”, Dr Bruce Lipton „Biologia przekonań”, Dr Joe Dispenza „Breaking the habit of being yourself” oraz na badaniach HeartMath Institute w Kalifornii.

Zacznę od jednej z teorii Alberta Einsteina, który odkrył, że energia i materia są jednym i tym samym.  Einstein ujawnił, że „wszechświat jest jedną, niepodzielną, dynamiczną całością, w której energia i materia są tak głęboko połączone, że nie można ich uważać za odrębne elementy.”

Jeśli już wiemy, że wszystko jest energią, to co z naszymi myślami? Myśli może nie są tak stałe jak stół czy krzesło, ale też posiadają energię i formę.

Co to oznacza dla nas?

Czy znasz powiedzenie, że obojętnie czy wierzysz, że ci się uda, albo i nie, to w obu przypadkach masz rację?

A czy spotkałeś się z informacją, że to nasze myśli kreują naszą rzeczywistość?

Aby to zrozumieć, musimy przyjrzeć się najmniejszym cząstkom materii, a to już wyjaśnia nam fizyka kwantowa.

W XX wieku wielu fizyków porzuciło wiarę w newtonowski, materialny wszechświat, ponieważ zrozumieli, że wszechświat nie jest zbudowany z materii zawieszonej w pustej przestrzeni, ale z energii.

Atomy są zbudowane z wirów energii, które bezustannie obracają się i drgają, a z nich emanuje energia.  Atomy nie mają fizycznej struktury.  Model atomu fizyki kwantowej nie ma nic wspólnego z modelem atomu, który pamiętamy ze szkoły.

Atomy zbudowane są z niewidzialnej energii, a nie z namacalnej materii.

Kwantowy wszechświat zagina umysł.  „A więc materię można zdefiniować jako namacalną (cząstka) i jako niematerialną moc pola (fala).  Kiedy uczeni badają fizyczne właściwości atomu, jak masa i waga, wygląda on i działa jak fizyczna materia.  Kiedy jednak te same atomy opisywane są w kategorii napięcia potencjałów i długości fali, wykazują właściwości i cechy energii (fal).”

Wszechświat jest jedną, niepodzielną, dynamiczną całością, w której energia i materia są połączone.

Fizyka kwantowa odkryła, że obserwator doświadczenia, zmienia zachowanie obiektu badań (efekt obserwatora).

To pokazuje nam, że na subatomowym poziomie, energia odpowiada na naszą uważność i staje się materią.

Jak zmieniłoby to twoje życie, gdybyś zastosował tę zależność w swoim codziennym życiu?

Dr biologii komórkowej Ph.D. Glen Rein przeprowadził badania w HeartMath Institute w Kalifornii, które potwierdziły specyficzne połączenie pomiędzy naszym emocjonalnym stanem, a rytmem naszego serca.  Pole naszego serca jest polem elektromagnetycznym i jest pięćset razy silniejsze od pola naszego mózgu.  Serce reaguje zawsze pierwsze, zanim informacja dotrze do mózgu.

Rein testował grupę 10 osób, które praktykowały technikę, zwaną koherencją serca, do wywołania uczucia miłości i wdzięczności. Trwało to wszystko tylko 2 minuty.

Dr Rein badał, jak wpływa to na DNA, pobierał próbki przed i po doświadczeniu, ale DNA nie wykazało żadnych zmian.

Druga grupa zrobiła to samo, plus wyraziła intencję (myśl).  Jaki tym razem otrzymali wynik? Wynik był niesamowity, DNA zmieniło swój kształt o 25 %.

Trzecia grupa tworzyła tylko intencję do zmiany w DNA.  Byli poinstruowani, nie wchodzić w pozytywny stan emocjonalny.  Co tym razem się wydarzyło? DNA pozostało bez zmian.

Czyli nasza intencja (myśl) potrzebuje stymulatora, energii, która podnosi nasze emocje.  Serce i umysł pracują razem.

Uczucia i myśli w ciągu 2 minut potrafiły zmienić kształt DNA, to jaka jest w takim razie nasza możliwość do kreowania rzeczywistości?

Kwantowe pole odpowiada nie na to co chcemy, ale na to kim jesteśmy, jaką energią emanujemy.

Jakie więc wysyłasz sygnały do kreacji swojej rzeczywistości? Czy to jest to, co chciałbyś zmaterializować w swoim życiu?

Nasze myśli wysyłają elektromagnetyczny sygnał, który wpływa na każdy atom na świecie.

Wszystkie potencjalne możliwości istnieją w kwantowym polu zwanym również polem możliwości, potencjału, punktu zerowego, kronikami Akashy, polem pamięci kosmicznej, a nawet Bogiem.  Nazwa zależy od metody, ale zawsze jest to to samo pole.

Rutynowe myśli, uczucia odczuwane w ciągu dnia, nasze powtarzalne zachowania kreują tę samą rzeczywistość, w której żyjemy.

Jeśli chcemy zmienić jakiś aspekt naszej rzeczywistości, musimy myśleć, czuć i podejmować działania w zupełnie nowy sposób.  Musimy wykreować inny stan naszego umysłu i emocji.

Czyli jeśli chcesz osiągnąć nowe rezultaty, musisz stać się nowym sobą.

Z każdym dniem przybywa więcej naukowych dowodów na powyższe stwierdzenia, o których wiedziały już starożytne cywilizacje takie jak Majowie, Aztekowie itd.

Coraz więcej osób interesuje się tym, jak nieprawdopodobną siłę mamy w sobie, od samo uzdrawiania do zmiany naszej rzeczywistości.

Istnieje wiele metod i niezliczona ilość możliwości, jedynie nasz umysł może być naszym ograniczeniem w poznawaniu i stosowaniu tych metod.

Niektóre z nich to Matryca Energetyczna, Synchronizacja Kwantowa, Metoda Silvy, Theta Healing, Dwupunkt, Techniki Huny.

Dla mnie najbliższa to Metoda Dwupunktowa, którą praktykuję od trzech lat.  W skrócie polega ona na wchodzeniu w pole serca, gdzie formułujemy intencję i odpuszczamy.  To takie proste, a zmienia naszą rzeczywistość.  O tej metodzie zamieszczę dodatkowy wpis w przyszłym tygodniu.

Otwartości umysłu i kwantowej przemiany tego Ci serdecznie życzę.

Hanna Walter

Mobile 085 7519933

Reklamy

3 thoughts on “Energia stworzenia

  1. Dla mnie bardzo wartościowy wpis. Sama zagłębiałam się dość mocno jakiś czas temu w filozofię, o której piszesz. Nie mam wątpliwości, że myślami kreujemy swoją rzeczywistość. Doświadczyłam tego wielokrotnie zarówno od tej dobrej, jak i złej strony. Dziś już wiem, jakie to ważne, by myśleć i czuć we właściwy sposób 🙂

    Polubione przez 1 osoba

    • Dziękuję bardzo za komentarz, cieszę się, że coraz więcej osób się tym interesuje. Niestety też czasami jeszcze łapie się na jakiś obawach, ale akceptuję to i wtedy jest łatwiej 🙂 Pozdrawiam serdecznie.

      Polubienie

  2. Pingback: » Żyj tu i teraz"Polska-IE najbardziej politycznie – społeczno – gospodarczy portal informacyjny w Irlandii

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s