About

Nazywam się Hanna Walter i jestem dyplomowanym Coachem Biznesu i Kariery oraz trenerem rozwoju osobistego, moje kwalifikacje możesz zobaczyć na mojej stronie http://www.inspiringcoaching.ie.  Jestem również żoną i mamą dwóch nastoletnich córek.

Bardzo się cieszę, że trafiłaś/ eś na mojego bloga.  Chciałabym abyś mnie trochę poznał/a, w swoim życiu zmieniałam pracę kilka razy, pracowałam w małej firmie, w dużej korporacji na stanowisku kierowniczym następnie miałam swój biznes, odnosiłam sukcesy i doświadczyłam również porażek.  Teraz prowadzę swój biznes w Irlandii gdzie inspiruję do wzięcia życia w swoje ręce i podążania za swoimi marzeniami.  Pomagam w osiąganiu celów zarówno biznesowych jak i osobistych.

Emigracja  sprawiła, że musiałam zaczynać wszystko od początku, nauka języka, praca w supermarkecie poniżej swoich kwalifikacji, chwile zwątpienia i bezradności, ale dzięki tej pracy nauczyłam się cierpliwości, stałam się mocniejsza i poznałam chyba wszystkie typy osobowości.  Patrząc na to teraz z innej perspektywy, pespektywy coacha jedno w życiu jest pewne – zmiana i to od nas zależy, czy będziemy biernymi uczęstnikami życia i będziemy czekać na cud, że może się coś przydaży, czy weźmiemy życie w swoje ręce i podążymy za naszym wewnętrznym głosem, za pasją, za marzeniami.  Nigdy nie jest za późno na nauczenie się czegoś nowego, na zapisanie się na odpowiednie kursy zgodne z naszymi zdolnościami i zainteresowaniami, a przede wszystkim nie jest za późno na zmianę pracy, na stworzenie swojego biznesu, na poznanie nowych ludzi i na odkrycie kim tak naprawdę jesteśmy i dokąd zmierzamy.

Zawsze uwielbiałam motywować moich znajomych, teraz jako coach mam szanse na inspirowanie i wspieranie w zmianie jeszcze więcej osób.  Mam nadzieję, że spodoba Ci się mój blog i pozostaniesz jego wiernym czytelnikiem 🙂 Dziękuję.

Zdjęcie poniższe zostało zrobione w kwietniu 2016, byłam jedną z finalistek Business Woman of The  Year 2016.

meyrick-photo

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s